Skup włosów, zarabiaj pieniądze

Po przeczytaniu mojego artykułu dokonaćie wyboru, pozostaję do Państwa dyspozycji, jeśli zdecydujesz się dać mi twoje zaufanie i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z "Engel Illusion " (kontakt France).
 
 
 
Skup włosów, praktyka mniej praktykowana we Francji, prawie zanikla kilkadziesiąt lat temu ale handel włosów jest na świecie na bieżąco.
 
W krajach takich jak, na przykład: Indie, Rosja (Eastern / Słowiańska), Hiszpania, sprzedaż włosów jest powszechnym i istotnym źródłem dochodów.
 
Przypomnij sobie ;

Domek na prerii

(1974-1983), w którym dziewczynka sprzedaje włosy aby kupić strój dla matki.
 
Ten sposób zbierania pieniędzy nie jest to nowość !
 
W niektórych krajach, takich jak Kanada jest także związek  zbierając włosy darmowo, aby pomóc dzieciom i rodzinom dotkniętymi chorobą raka.
 
Sprzedaż lub darowiza oczywiście ma cel budżetowy, włosy są przetwarzane i odsprzedawane aby umożliwić tym, którzy chcą lub potrzebują włosów. Włosy są używane w produkcji : przedłużania włosów, dredów, peruk klasycznych, fantazje i medyczne peruki, lalki, a nawet do stylizacji w domach mody i artystów.
 
Jak w każdej działalności mającej wpływ na ludzkie ciało, ważne jest, aby wybrać kupca uczciwego. Nabywca  musi być uczciwy i zapewnić skup włosów tylko zcietych umyślnie i celowo.  Nabywca powinien zdobyć jak najwięcej informacji na temat sprzedawcy aby nie kupić włosów, które by mogły być uzyskane nieuczciwymi sposobami ; zmuszone naruszenia narażanjące ludzką uczciwość.
 
Można zapytać:
 
 Sprzedaż włosów, legalne czy nielegalne ?
 
 "Powstaje pytanie co do legalności tej praktyki, kodeks cywilny stanowi, że:
 
 
Nie możesz sprzedać kawałka skóry ozdobionego  tatuażem ale co z włosami ? 
 
"Tkaniny i elementy, które wyróżniają sie, wypadaja z ciała naturalnie mają specjalny status. Sprzedaż, po odzyskaniu jest dozwolona. Włosy są traktowane jako naturalne odpady".
 
 
W umysłach ludzi jest jeszcze trochę niechęći do sprzedaży a wynika to z drugiej wojny światowej. Okres ten pozostawił odcisk i przyczynił się z pewnością do niechęći co do sprzedaży swoich pięknych włosów. Rzeczywiście, obozy koncentracyjne są w pamięci, zbiór włosów i innych części ciała ludzkiego w celu przekształcenia ich np. w kapciaki oraz inne okrucieństwa. Te dni minęły !
 
"Dzisiaj, sprzedaż włosów łączy się z estetykczną korzyścią i urokiem odnowionego wyglądu i upiększaniem. Tym sposobem wystarczy, zaobserwować osobe świeżo po wyjściu z saloniu fryzjerskiego, aby przekonać się o psychologicznym efekcie na nastroju i zachowaniu. 
 
Wszech czasów do dziś piękne włosy zajmują dużo miejsca w naszej relacji z pięknem. W Średniowieczu kobiety już wymyślały mieszanki składników nieprawdopodobnych aby dbać o włosy :
 
"Do farbowania włosów w kolorze czarnym :
... zastosowanie maści wykonanej z małej jaszczurki zielonej ... "
 
Na wzrost włosów :
... sól i tłuszcz z misia ... "
 
 
 
We wszystkich obszarach istnieje skup włosów, ale niekoniecznie wiąże się z oszustwem lub nieuczciwością, gdyż nawet w Indiach, na wsiach, kobiety sprzedają swoje piękne włosy lub skladają oferty Świątynią i to w kulturowych przekonaniach. Jeden w drugim, w przeciwieństwie do pomysłów dziwacznych, kobiety zcinają włosy bez przymusowej praktyki.
 
Podsumowując ten artykuł, zapraszam postawić się w pozycji kobiet, lub ca raz to częściej mężczyzn, którzy z natury lub choroby, nie mają szansy nosić pięknych włosów. Jeśli z natury masz piękne i długie włosy i pragniesz zmienić swoją fryzurę, nie rzucaj i nie prezentuj naivnie fryzjerce bo ona sprzeda, podczas gdy można to zrobić samemu ! Na co również posłuży Ci  zachować jako najcenniejsze wspomnienie w szafie ?
 
Czy zdecydujesz się sprzedać lub zrobić prezent wlosy zostaną użyte na ten sam cel.
 
 
 
Planujesz zciąć włosy ?
 
Masz dokładnie rozważyć sprawę ! Jeśli poprostu chcesz zmienić wygląd i jesteś zmęczona swoimi długimi włosami zetnij a może ograniczona jestes finansowo, więc zciąć włosy to pieniądze !
 
Czy wiesz, że twoja decyzja i sprzedaż włosów uszczęśliwi innych ?
 
 
 
Masz kilka opcji:
 
  • Sprzedaj włosy, finansowo wygrasz pieniądze
  • Daj włosy jako darowizne na cele charytatywne 
  • Zostaw włosy u fryzjera, którzy z koleji je sprzeda i zarobi
  • Umieść włosy na zagranicznych stroniach internetowych za wysoką cenę i czekaj moze sie doczekasz (bez gwarancji lub udziału charytatywnego)
 
 
Ja proponuję, prosze wysłać mi zdjęcie włosów,  idealnie jeszcze na glowie (tył, przód, profil) aby ocenić wartość włosów. Jjeśli twoje włosy przyciągną moją uwagę, poprosze o przesłanie ich pocztą i dostaniesz propozycje ich dokladnejł wartości. Jesteś wolny, odrzucić lub zaakceptować. W razie potrzeby zwrócę Ci włosy.
 
Ręczę zaoferowanie darmowo, jednego z pięciu kucyków włosów, stowarzyszeniu walki z rakiem w Kanadzie (w Polsce i Francji, takie stowarzyszenie nie istnieje). Będę ważyć włosy i zapłacę ci pozostałe cztery kucyki. Dam dowód przeysylki.
 
Moim celem jest przerobić włosy na pasemka do przedłużania włosów lub koki nie zapominając o charytatywnym celu.

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Date de dernière mise à jour : 05/04/2013

Veuillez signaler tous problèmes TECHNIQUES à Engel-Illusion

 

''Offre modifiable sans préavis''

Créer un site gratuit avec e-monsite - Signaler un contenu illicite sur ce site

×